Oferta tłumaczeń

Profesjonalne tłumaczenia przydają się lub wręcz są niezbędne w wielu życiowych i biznesowych sytuacjach. Potrzebujemy ich tworząc ofertę dla zagranicznego kontrahenta, starając się o odszkodowanie, składając podanie do szkoły czy na uczelnię, rejestrując samochód sprowadzony z zagranicy, chcąc załatwić przeróżne sprawy urzędowe. Exare oferuje Państwu tłumaczenia pisemne klasy Premium, z gwarancją bardzo krótkich terminów realizacji oraz najwyższej precyzji.

Co i jak tłumaczymy?

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Naszymi Klientami są osoby utrzymujące kontakty z Niemcami, Szwajcarią czy Austrią, jak również mieszkające w krajach niemieckojęzycznych. Pomagamy Klientom prywatnym, firmowym, instytucjonalnym.

Oferujemy tłumaczenia dokumentów i tekstów wszelkiego typu, w tym:

  • Technicznych
  • Handlowych
  • Prawniczych i prawnych
  • Podatkowych
  • Marketingowych
  • Bankowych
  • Ubezpieczeniowych
  • Sądowych
  • Policyjnych,  prokuratorskich

Zespół Exare wykonuje zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe. Na czym polega różnica? W dużym skrócie: tłumaczenia uwierzytelnione mogą zostać wykonane wyłącznie przez tłumacza przysięgłego, wpisanego na listę Ministra Sprawiedliwości. Dzięki temu przetłumaczony dokument ma moc prawną i jest honorowany zarówno przez urzędy, jak i sądy.

Tłumaczenia zwykłe są najczęściej wykorzystywane w sytuacjach biznesowych i prywatnych, choć coraz częściej zyskują akceptację urzędników. Więcej o różnicach między tłumaczeniami uwierzytelnionymi a zwykłymi, przeczytają Państwo w dziale FAQ.

Dlaczego Exare?

Mamy jedną z najkorzystniejszych ofert tłumaczeń uwierzytelnionych i zwykłych na polskim rynku – zwłaszcza w relacji ceny do jakości naszej pracy. Tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki wykonujemy od 20 lat, w tym czasie wypracowując sobie renomę rzetelnego biura, które przede wszystkim bierze odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

Pracujemy szybko, ale zawsze dokładnie. Podejmujemy się tłumaczeń dowolnych tekstów, nawet bardzo specjalistycznych. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, z którymi w razie potrzeby konsultujemy terminologię i zawartość merytoryczną. Wszystko po to, aby zagwarantować Państwu, że przetłumaczony tekst w 100% oddaje sens oryginału.

Szanujemy Państwa prywatność, dlatego wszystkie przygotowane przez nas tłumaczenia są objęte klauzulą poufności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tłumaczeń Exare. Realizujemy również specyficzne projekty, dlatego jeśli nie znajdą Państwo opisu usługi pasującego do Państwa zlecenia, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty w naszym biurze w Bytomiu.