Jak zlecić tłumaczenie zwykłe?

W przypadku tłumaczeń zwykłych oferujemy Państwu dwa wygodne warianty zlecenia przetłumaczenia tekstu:

  • Osobiście – dokument lub dokumenty mogą Państwo dostarczyć do biura Exare w Bytomiu, przy ulicy Nawrota 5/14 w Śródmieściu. Sugerujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 605-598-526 w celu umówienia się na odbiór dokumentów. Na miejscu ustalimy szczegóły realizacji zlecenia, czyli cenę tłumaczenia, termin wykonania oraz metodę płatności. W zależności od rodzaju dokumentów, pobieramy zadatek lub pełną opłatę z góry.
  • W formie skanu lub zdjęcia cyfrowego dokumentu* – plik prosimy przesłać na nasz główny adres mailowy exare@exare.pl, w treści maila umieszczając także kilka informacji: dane osoby kontaktowej, język docelowy tłumaczenia oraz oczekiwany termin realizacji. W odpowiedzi prześlemy ofertę cenową wraz z proponowaną datą przygotowania tłumaczenia. Po potwierdzeniu otrzymają Państwo fakturę proforma – w przypadku tłumaczeń zlecanych via e-mail pobieramy płatność z góry. Teraz wystarczy już tylko opłacić fakturę, co jest równoznaczne z przyjęciem zlecenia do realizacji.

*Zaznaczamy, że zdjęcie cyfrowe lub skan niskiej jakości wystarczy do przygotowania wyceny tłumaczenia zwykłego. Gdy zdecydują się Państwo na naszą ofertę, poprosimy o przesłanie skanu wykonanego przy pomocy skanera stacjonarnego. Wykluczy to ryzyko nieczytelności dokumentu i zagwarantuje Państwu najwyższy standard oraz terminowe wykonanie tłumaczenia. Plik najlepiej jest zapisać w formacie PDF.

Faq