Biuro tłumaczeń

EXARE: biuro tłumaczeń rekomendowane przez 90% Klientów.

Jest rok 1999. W życie weszła reforma dzieląca Polskę na 16 województw, nasz kraj wstąpił do NATO, Leszek Cichy został pierwszym Polakiem, który zdobył Koronę Ziemi, a w zakładach FSO na Żeraniu ruszyła produkcja Daewoo Matiza (ktoś go jeszcze pamięta?).

Ten rok był przełomowy także dla mnie. Zdobyłem tytuł tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, uzyskując wpis na listę Ministra Sprawiedliwości. Dziś mam za sobą zespół świetnych specjalistów tworzących biuro tłumaczeń Exare - jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku tłumaczeń uwierzytelnionych i zwykłych.

Zapraszam do poznania nas bliżej.
Grzegorz Ślimok.

exare - tłumaczenia tekstów z języka niemieckiego

 

Tłumaczymy wszystko, co jest ważne dla naszych Klientów

Biuro tłumaczeń Exare od początku stawia na kompleksową obsługę Klientów. W praktyce oznacza to, że realizujemy wszelkie tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe, nie ograniczając się ani do konkretnych specjalizacji, ani do danego profilu Klienta. Obsługujemy duże firmy, małe, rodzinne biznesy, osoby prywatne, uczniów, studentów. Każdego, kto potrzebuje profesjonalnych tłumaczeń uwierzytelnionych i zwykłych z języka niemieckiego oraz na język niemiecki.

To warto o nas wiedzieć!

W ciągu roku tłumaczymy nawet do 2 tysięcy różnych pism i dokumentów: od prostych formularzy, aż po warte miliony euro umowy handlowe.

Podejmujemy się realizacji najtrudniejszych projektów. Exare, jako jedno z nielicznych biur tłumaczeń w Polsce, wykonuje tłumaczenia dokumentacji medycznej, w tym wypisów ze szpitala, zaświadczeń czy wyników badań lekarskich. Tłumaczymy pisma i dokumenty techniczne, handlowe, prawnicze i prawne, podatkowe, marketingowe, bankowe, ubezpieczeniowe, sądowe, policyjne i prokuratorskie.

Więcej o naszej ofercie tłumaczeń ->>

Dlaczego poleca nas 90% Klientów?

Przede wszystkim dlatego, że dotrzymujemy terminów, co wcale nie jest takie oczywiste w branży tłumaczeniowej. W Exare obowiązuje niepodważalna zasada: Klient musi otrzymać przetłumaczony tekst w dniu, kiedy się tego spodziewa, a najlepiej wcześniej. Słyniemy z tego, że pomagamy nawet w teoretycznie beznadziejnych sytuacjach, gdy tłumaczenie jest potrzebne „na wczoraj”.

To warto o nas wiedzieć

Standardowe dokumenty tłumaczymy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Szybkie tempo pracy nie może jednak rzutować na jakość tłumaczeń, która ma dla nas kluczowe znaczenie. W zespole Exare pracują tłumacze mający unikalną umiejętność doskonałego oddania intencji autora tekstu. Sama, nawet perfekcyjna znajomość języka obcego to za mało. Potrzebna jest również wnikliwość, dokładność, a nierzadko skorzystanie z pomocy specjalisty w danej dziedzinie. Exare współpracuje z wieloma ekspertami, by móc zagwarantować, że przetłumaczony dokument wiernie oddaje sens i merytorykę oryginalnej treści.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych referencji, które potwierdzają, że Exare to biuro tłumaczeń godne polecenia.

Nie jesteśmy sztywną korporacją

Biuro tłumaczeń Exare wyróżnia to, że w 100% skupiamy się na zleceniu Klienta. Jeśli jest taka potrzeba, konsultujemy się telefonicznie. Jesteśmy też gotowi do realizacji zleceń w niestandardowych godzinach, bo wiemy, że czasami nasza szybka reakcja może uratować czyjś biznes czy pomóc w rozwiązaniu krytycznego problemu.

To warto o nas wiedzieć!

Wyceny traktujemy priorytetowo, przygotowując je w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Rozumiemy też, na czym polega odpowiedzialność zawodowa. Poważnie traktujemy zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, gwarantując 100% poufność.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem tłumaczeń Exare w dogodnej dla Państwa formie: telefonicznie, mailowo lub osobiście. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Zachęcamy również do zajrzenia do działu FAQ, gdzie udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.