Czy można zlecić tłumaczenie przez Internet?

Exare to nowoczesna marka, dlatego oczywiście nie robimy żadnych problemów z przyjmowaniem zleceń tłumaczeń przez Internet. Dokumenty do przetłumaczenia (zarówno zwykłego, jak i uwierzytelnionego), mogą Państwo przesyłać na nasz główny adres mailowy exare@exare.pl. Prosimy, aby w wiadomości zawrzeć kilka podstawowych informacji, czyli:

  • Imię i nazwisko osoby kontaktowej
  • Rodzaj tłumaczenia – zwykłe czy uwierzytelnione
  • Docelowy język tłumaczenia
  • Preferowany termin realizacji usługi

W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych dodatkowo prosimy określić, czy zamierzają Państwo odebrać dokumenty osobiście, czy preferują dostarczenie ich pocztą lub kurierem.

Warto również wyjaśnić, że do przygotowania wyceny usługi w zupełności wystarczy przesłanie nam skanu lub zdjęcia cyfrowego średniej jakości. Gdy jednak zdecydują się Państwo na naszą ofertę, poprosimy o dostarczenie skanu wykonanego na skanerze stacjonarnym i najlepiej zapisanego w pliku PDF. Wymagana jest bowiem bardzo wysoka jakość odwzorowania dokumentu źródłowego.

Przyjęcie zlecenia do realizacji następuje po opłaceniu przez Klienta faktury proforma. Daje to Państwu gwarancję rezerwacji ustalonego wcześniej terminu, który zostanie przez nas dotrzymany.

Faq